Zarząd Osiedla czeka na propozycje inwestycji do realizacji

Podobnie jak cztery lata temu, Rada Osiedla opracowuje tzw. „bilans otwarcia”, zawierający inwestycje, które radni chcieliby zrealizować w trakcie rozpoczynającej się kadencji. Zarząd Osiedla czeka na propozycje do końca maja.

Propozycje do budżetu Rady na najbliższy rok oraz do „bilansu otwarcia” można zamieszczać w komentarzu pod poniższym artykułem.

4
Dodaj komentarz

avatar
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
ZDJĘCIA I OBRAZY
 
 
 
INNE PLIKI
 
 
 
1 Wątki komentarzy
3 Wątek odpowiedzi
3 Obserwujący
 
Komentarz z największą liczbą interakcji
Najczęściej komentowany wątek
3 Liczba komentujących
Krzysztof BieleckiRobert KołaczykWitold Sawicki Autorzy ostatnich komentarzy
  Włącz powiadomienia o nowych komentarzach  
Powiadom o
Witold Sawicki
Gość
Witold Sawicki

Mając na uwadze żywotne potrzeby osób starszych ,proponuję utworzyć na osiedlu Powstańców Warszawy 6 /to właśnie tutaj od wielu lat jest wolny duży lokal będący własnością ZKZL ,a tę lokalizację obejrzelio 15-go bm. min.Pan Zbigniew Długosz i Pan Krzysztof Bielecki/ Klub Seniora dla wszystkich chętnych z całego „osiedla Winiary”. Sądzę, że nie powinno być kłopotów z użyczeniem tego lokalu przez „miasto’ na tak istotne potrzeby mieszkańców, a Radzie Osiedla sugeruję sporządzenie odpowiedniego Wniosku oraz preliminarza finansowego do Prezydenta m.Poznania, który jak pamiętamy w ostatniej kampanii przed wyborami jednoznacznie obiecywał wsparcie tego typu inicjatyw. W bloku komunalnym nr. 9 OPW mieszkają… Czytaj dalej »

Krzysztof Bielecki
Radny
Krzysztof Bielecki

W pełni popieram propozycje Pana Sawickiego. Sam byłem zdziwiony, że na OPW stoi od lat tyle pustostanów w lokalach usługowych.
Ze swej strony widziałbym potrzebę kilku inwestycji na Winiarach:
1. Światła dla pieszych na przejściu przez Szydłowską przy Sokoła.
2. Przejazd pomiędzy osiedlami Bonin i Winiary wzdłuż torowiska
3. Udostępnienie ( wygrodzenie ) południowej części WSRS dla Winiarczyków z pieskami smile (działka nr 2 ). Tam też winny być zlokalizowane automatyczne toalety Pana Kołaczyka.