Zapraszamy na warsztaty „ABC bezpiecznej kobiety”

O projekcie:

Dzisiejszy świat, który charakteryzuje bardzo szybki postęp cywilizacyjny, niesie za sobą liczne niebezpieczeństwa. Każdego dnia, może spotkać nas sytuacja zagrożenia. Każdy z nas może stać się świadkiem czy ofiarą przemocy, kradzieży, gwałtu, rozboju. Z zagrożeniami spotkać się możemy wszędzie…

Kobiety często zastanawiają się jak postępować, aby nie zostać ofiarą. Jak zachować się w przypadku zagrożenia? Jak pomóc ofiarom? Jak chronić przed niebezpieczeństwem dzieci? Istnieje cały wachlarz możliwości, które po wprowadzeniu w życie zwiększą Twoje poczucie bezpieczeństwa.

Marka ŠKODA, jak marka odpowiedzialna społecznie, przy współpracy z Komendą Miejską Policji w Poznaniu oferuje warsztaty „ABC Bezpiecznej Kobiety”.

Informacje szczegółowe:

Warsztaty odbywać się będą od 11 kwietnia do 17 maja 2018 r. w Interaktywnym Centrum Bezpieczeństwa ŠKODA Auto Lab, ul. Głogowska 425, Poznań. Zaplanowanych jest 10 cykli szkoleniowych, każda grupa szkoleniowa to 30 osób. (Dokładne terminy warsztatów są wyszczególnione dla Państwa w formularzu rejestracji).

 

Program warsztatów:

1. Wstęp
15 minut

2. Bezpieczeństwo drogowe
Trener ŠKODA Auto Szkoła
60 minut

3. Bezpieczeństwo kobiety
Funkcjonariuszka Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu
60 minut

4. Podstawowy kurs samoobrony
Instruktor samoobrony: Mariusz Branecki
60 minut

5. Zakończenie
15 minut

 

Jak zapisać się na warsztaty?

Wystarczy kliknąć w przycisk zapisz się i wybrać dogodny dla siebie termin.
Po wysłaniu zgłoszenia otrzymasz od nas informację mailową z potwierdzeniem otrzymania zgłoszenia.
Po sprawdzeniu dostępności miejsc w wybranym terminie skontaktujemy się z Tobą mailowo w celu potwierdzenia wpisania na listę uczestników.

Zapisz się

 

Źródło: http://www.abcbezpiecznejkobiety.pl/

 

Włącz powiadomienia o nowych komentarzach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments