Zapraszamy na VI Sesję Rady Osiedla Winiary

Na poniedziałek, 7 października, zwołana została VI Sesja Rady Osiedla Winiary. W proponowanym porządku obrad znalazły się m.in. dyskusja z dyrektorami winiarskich placówek oświatowych na temat współpracy, przyjęcie planu zadań inwestycyjnych Osiedla na lata 2019-2023 oraz projekt uchwały w sprawie zaopiniowania sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieruchomości miejskiej przy ul. Dobrogojskiego. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 w siedzibie Osiedla (Szkoła Podstawowa nr 27).

Zaproszenie na Sesję
Włącz powiadomienia o nowych komentarzach
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof Bielecki
Krzysztof Bielecki
Radny
7 października 2019 23:49

Rada Osiedla pod dyktando Przewodniczących Chudobieckiego i Kołaczyka ANULOWAŁA dzisiaj swoją własną Uchwałę z dn. 9 września 2019 r. o NEGATYWNYM zaopiniowaniu projektu budowy parkingu i zmian drogowych na ul. Sokoła. I natychmiast MIMO PROTESTÓW OBECNYCH NA SESJI MIESZKAŃCÓW przegłosowała Uchwałę PRZECIWNĄ! Czyli zaopiniowała POZYTYWNIE ten chory projekt. To jest skandal i wyraz nieskończonej wprost arogancji Rady Osiedla wobec mieszkańców Winiar i wyborców, którzy na Radzie 9 września wyrazili jednomyślnie swoją wolę sprzeciwu. Mam nadzieję, że mieszkańcy nie puszczą tej kolejnej zniewagi płazem i odsuną w końcu tę bezczelną ekipę od władzy na Winiarach.

Krzysztof Bielecki
Krzysztof Bielecki
Radny
Odpowiedź do  Andrzej Urbanowicz
8 października 2019 14:06

Jest Pan prawdziwym Mistrzem manipulacji językowych i zaprzeczania samemu sobie. Pozwoli więc Pan młody człowieku, że zacytuję jego własne słowa z dn. 3 września 2019: „Jak to rozwiązanie dot. ul Sokoła zostało już zatwierdzone? Chyba nie jestem w temacie. Czy decyzji nie miała podjąć Rada na najbliższej sesji, po spotkaniu konsultacyjnym?” I 9 września Rada podjęła po KONSULTACJACH Z MIESZKAŃCAMI DECYZJĘ JEDNOZNACZNIE NEGATYWNĄ WIĘC SPRAWA ZOSTAŁA DEFINITYWNIE ZAMKNIĘTA. A konsultowany projekt był JEDEN a nie DWA. Drugie głosowanie było zatem zbędne i bezprawne. Widać, że nigdy nie był Pan „w temacie”, a konsultacje społeczne jak zawsze okazały się fikcją. Jak… Czytaj dalej »

Krzysztof Bielecki
Krzysztof Bielecki
Radny
Odpowiedź do  Andrzej Urbanowicz
8 października 2019 16:10

To Pan i reszta radnych na Winiarach żyjecie od lat we własnym matriksie rodem z „Misia” łubu-dubu, łubu- dubu…. Na szczęście mieszkańcy to widzą i dobrze wiedzą kto tu kłamie, a kto demaskuje kłamstwa. Aha, w wolnej chwili w ramach przygotowania do składania zeznań proszę sobie odtworzyć w pamięci poprzedni przekręt Rady Osiedla Winiary w postaci projektu organizacji ruchu na ul. Sokoła autorstwa firmy LW Support z roku 2017. Projekt ów dotyczył tego samego odcinka ul. Sokoła! Też trafił do kosza, ale dlatego że Rada Osiedla zamówiła go rzekomo „przez pomyłkę”. Może uda się Panu teraz dojść do tego w… Czytaj dalej »