Zapraszamy na VI Sesję Rady Osiedla Winiary

Na poniedziałek, 7 października, zwołana została VI Sesja Rady Osiedla Winiary. W proponowanym porządku obrad znalazły się m.in. dyskusja z dyrektorami winiarskich placówek oświatowych na temat współpracy, przyjęcie planu zadań inwestycyjnych Osiedla na lata 2019-2023 oraz projekt uchwały w sprawie zaopiniowania sprzedaży w trybie przetargu ustnego nieruchomości miejskiej przy ul. Dobrogojskiego. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 w siedzibie Osiedla (Szkoła Podstawowa nr 27).

Zaproszenie na Sesję

5
Dodaj komentarz

avatar
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
ZDJĘCIA I OBRAZY
 
 
 
INNE PLIKI
 
 
 
1 Wątki komentarzy
4 Wątek odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Komentarz z największą liczbą interakcji
Najczęściej komentowany wątek
2 Liczba komentujących
Andrzej UrbanowiczKrzysztof Bielecki Autorzy ostatnich komentarzy
  Włącz powiadomienia o nowych komentarzach  
Powiadom o
Krzysztof Bielecki
Radny
Krzysztof Bielecki

Rada Osiedla pod dyktando Przewodniczących Chudobieckiego i Kołaczyka ANULOWAŁA dzisiaj swoją własną Uchwałę z dn. 9 września 2019 r. o NEGATYWNYM zaopiniowaniu projektu budowy parkingu i zmian drogowych na ul. Sokoła. I natychmiast MIMO PROTESTÓW OBECNYCH NA SESJI MIESZKAŃCÓW przegłosowała Uchwałę PRZECIWNĄ! Czyli zaopiniowała POZYTYWNIE ten chory projekt. To jest skandal i wyraz nieskończonej wprost arogancji Rady Osiedla wobec mieszkańców Winiar i wyborców, którzy na Radzie 9 września wyrazili jednomyślnie swoją wolę sprzeciwu. Mam nadzieję, że mieszkańcy nie puszczą tej kolejnej zniewagi płazem i odsuną w końcu tę bezczelną ekipę od władzy na Winiarach.