XXV LO zaprasza na VII Koncert Charytatywny „Zaczarujmy świat dla Ani”

Już po raz siódmy zapraszamy na Koncert Charytatywny w murach naszej szkoły.
W tym roku chcemy RAZEM – całą społecznością szkolną, wraz z rodzicami, absolwentami oraz wszystkimi gośćmi, którzy przyjdą na koncert – ZACZAROWAĆ ŚWIAT DLA ANI.

U Ani w marcu tego roku stwierdzono obecność guza w mózgu. Przeprowadzono operację usunięcia guza – niestety nastąpiły komplikacje pooperacyjne, udar prawej półkuli, który skutkuje lewostronnym niedowładem. Dodatkowo Ania nie widzi, ma padaczkę lekooporną oraz zaburzony odruch ssania i połykania, co skutkuje, że jest karmiona za pomocą PEG-a czyli bezpośrednio do żołądka. Jak by tego było za mało to ma niedoczynność przysadki mózgowej, co zaburza gospodarkę hormonalną.Teraz przed Nią i Jej rodzicami wszechstronna rehabilitacja, zarówno w ośrodkach, jak też w domu oraz cały czas wizyty kontrolne w szpitalu.

A Ania to córeczka naszej absolwentki i wnuczka naszej emerytowanej Pani z biblioteki. Poprzez ten koncert chcemy przekazać całej rodzinie małej Ani, że nadal są częścią naszej szkoły, że ich trud codzienności nie jest nam obojętny.

DLATEGO ZAPRASZAMY – BĄDŹMY RAZEM ABY CHOĆ TROCHĘ ZACZAROWAĆ ŚWIAT DLA ANI

Koncert odbędzie się w siedzibie XXV LO (ul. Widna 1) dnia 1 grudnia 2017 r. w godzinach 17:00-20:00.

Źródło: XXV LO

Włącz powiadomienia o nowych komentarzach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments