XLIV Sesja Rady Osiedla Winiary w poniedziałek, 4 lutego

W poniedziałek, 4 lutego o godzinie 18:00 odbędzie się XLIV Sesja Rady Osiedla Winiary. W proponowanym porządku obrad znalazła się m.in. dyskusja z udziałem zaproszonych gości ws. organizacji ruchu wokół os. Winiary 10-51, czyli tzw. „Rogala”.

Proponowany porządek obrad
Włącz powiadomienia o nowych komentarzach
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Krzysztof Bielecki
Radny
5 lutego 2019 14:45

Witam, i znów się spóźniłem na sesję Rady. :-(((( Może by tak publikować zajawki na stronie www wcześniej niż 3 dni naprzód!? Od razu mam pytanie, czy to była już ostatnia sesja tej Rady?

Krzysztof Bielecki
Radny
5 lutego 2019 14:57

Proponuję Panie Andrzeju przenieść dyskusję nt. organizacji ruchu z sesji na forum. Może oddźwięk będzie większy.
Wiem, że temat jest trudny bo budując za późnego Gierka os. Winiary zupełnie zapomniano o drogach. Jednak niedawno chyba zmieniano przy Rogalu organizację ruchu na lepszą, więc po co znowu przy tym majstrować!? A może by tak zacząć od samej nomenklatury, bo nazwa os. Winiary jest myląca:-)

Krzysztof Bielecki
Odpowiedź do  Andrzej Urbanowicz
9 lutego 2019 18:21

Szanowny Panie Andrzeju! Bardzo dziękuję za info. Teraz widzę, że chodzi tylko o kosmetykę oznakowania Strefy Zamieszkania, a nie o jakieś gruntowne zmiany (ograniczenia) w organizacji ruchu. Faktycznie ilość znaków drogowych wokół Rogala jest zatrważająca. Naliczyłem ich dziś około setki, samych tylko pionowych. Znaków których i tak nikt nie respektuje. Dlatego teraz chce się dołożyć kolejne 50, tylko po to żeby kierowcy zauważali istniejące 100. Interesująca koncepcja. Tak się składa, że trochę się interesuję drogownictwem, ale zawsze mnie uczyli, że każdy przydrożny znak , to jest porażka projektanta drogi. Aż nie chce się wierzyć, żeby w tak dużym mieście jak… Czytaj dalej »