SP89 bierze udział w konkursie „Szkoła Małego Inżyniera”

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 89 prosi o pomoc w głosowaniu w ramach odbywającego się konkursu „Szkoła Małego Inżyniera”. Polega on na promocji nauk ścisłych, a zwłaszcza robotyki, automatyki i podstaw programowania wśród uczniów wielkopolskich szkół podstawowych oraz gimnazjów.

W ramach projektu „Szkoła Małego Inżyniera” placówki oświatowe mogą uzyskać kompletny i unikatowy zestaw, który dostarczy im wiedzy, narzędzi oraz pomysłów do zarażenia pasją do robotyki uczniów szkoły. W skład każdego z nich wchodzą: zestawy klocków LEGO® MINDSTORMS® EV3 do budowy oraz programowania robotów o wartości 6000 złotych, całodniowy festiwal technologiczny odbywający się w zwycięskiej szkole, pełen niezwykłych pokazów stanowisk edukacyjny oraz warsztatów z zakresu robotyki oraz programowania dla wszystkich uczniów szkoły oraz certyfikowane szkolenie z prowadzenia zajęć z wykorzystaniem klocków LEGO® MINDSTORM EV3 dla dwóch nauczycieli zatrudnionych w szkole. Nagrody otrzyma 13 placówek, które uzyskają największą liczbę punktów w głosowaniu.

Głosowanie trwa od 16 listopada do 20 grudnia i polega na internetowym wybraniu spośród uczestników konkursu „Szkoły Podstawowej nr 89 im. K. K. Baczyńskiego w Poznaniu”. Każdego dnia można oddać jeden głos z danego urządzenia (komputer, tablet, telefon komórkowy). Kliknij tutaj, by przejść do strony konkursowej.

Projekt jest realizowany jest wspólnie przez Volkswagen Poznań oraz Fundację Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera.

Dodaj komentarz

avatar
  
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
ZDJĘCIA I OBRAZY
 
 
 
INNE PLIKI
 
 
 
  Włącz powiadomienia o nowych komentarzach  
Powiadom o