Relacja z Niepodległościowego Winiarskiego Rajdu Nordic Walking

W sobotę 10 listopada 2018 roku odbył się Niepodległościowy Winiarski Rajd Nordic Walking (VI). Jego organizatorem jest Rada Osiedla Winiary.

Rajdy Nordic Walking odbywają się dwa razy w roku – wiosną i jesienią i to właśnie jesienne rajdy cieszą się ogromną popularnością.
Ku uciesze organizatorów w tej edycji pojawiło się sporo nowych uczestników, nie zawiedli też stali bywalcy, którzy zawsze wprowadzają wspaniałą atmosferę panującą podczas rajdu i w trakcie poczęstunku po marszu.

Dziękujemy Dyrekcji SP 89 za udostępnienie pomieszczeń szkolnych, nauczycielom wychowania fizycznego XXI LO za wypożyczenie kijów do Nordic Walking oraz Annie Putowskiej , Magdalenie Wieruszewskiej, Halinie Studzińskiej i Aleksandrze Ambrosius.

Szczególne podziękowania kieruję do Pani Asi Grochowej z restauracji DOBRE MIEJSCE 65 z ul. Piątkowskiej, która wsparła nasz rajd 3 voucherami do wykorzystania w lokalu. Pragnę podkreślić, że restauracja DOBRE MIEJSCE 65 po raz kolejny wsparła naszą imprezę.

Kije do marszu Nordic Walking wylosował najmłodszy uczestnik Bartuś. Na kolejny rajd zapraszamy już WIOSNĄ. Poniżej prezentujemy fotogalerię z wydarzenia.

Izabella Hołosyniuk

 

Włącz powiadomienia o nowych komentarzach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments