Rada Osiedla wybrała Zarząd III. kadencji

Na swojej poniedziałkowej sesji, radni wybrali Przewodniczącego, Wiceprzewodniczącego i członków zarządu osiedla, Zastępcy przewodniczącego Rady oraz przedstawicieli do komisji konkursowej „Zielony Poznań”.

Wiceprzewodniczącym Rady, w tej kadencji zdecydowano o wybraniu tylko jednej osoby, został p. Przemysław Piwecki, który tę funkcję sprawuje od 2015 roku.

Zarząd Osiedla Winiary składać się będzie z p. Roberta Kołaczyka, jako przewodniczącego, p. Zbigniewa Długosza – wiceprzewodniczącego, oraz trojga członków: p. Izabelli Hołosyniuk, p. Bartosza Aleksandrowicza oraz p. Michała Urbaniaka.

Przedstawicielstwo Osiedla do komisji ds. oceny i lustracji obiektów w ramach konkursu „Zielony Poznań” liczyć będzie cztery osoby. Przewodniczącym zespołu został p. Zbigniew Długosz, wiceprzewodniczącym p. Andrzej Urbanowicz, członkami: p. Izabella Hołosyniuk oraz p. Anna Kromolicka.

Następna sesja Rady Osiedla Winiary planowana jest na dzień 17 czerwca bieżącego roku.

Włącz powiadomienia o nowych komentarzach
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Henryk Roszyk
Henryk Roszyk
Gość
22 maja 2019 19:17

Czyli radą rządzi dalej ta sama klika.. a gdzie nowe osoby jak Pan Radny Bielecki?? Czemu nikt nie zgłosił go do zarządu?? Boicie się że wyciągnie na wierzch wasze przekręty??

Krzysztof Bielecki
Odpowiedź do  Henryk Roszyk
26 maja 2019 11:42

Szanowny Panie Henryku! Bardzo Panu dziękuję za ten wpis.
Nie nazwałbym tego układu „kliką”, ale bardziej Klubem Miłośników Prezesa. Jak się okazuje „Miś” wiecznie żywy, łubudubu.
Ale przynajmniej w tej kadencji nie będzie już więcej 100% głosowań z wynikiem 15:0 🙂 Ażeby patrzeć na ręce Panom Chudobieckiemu i Kołaczykowi nie muszę być w Zarządzie Rady. Być może w następnej kadencji… Dziękuję w tym miejscu po raz kolejny wszystkim swoim wyborcom.