IV Winiarski Rajd Nordic Walking za nami

W sobotę, 8 października odbył się już czwarty jesienny Rajd Nordic Walking zorganizowany przez Radę Osiedla Winiary i SP 89 w Poznaniu. Mimo, iż w sobotę nie padało, musieliśmy trochę zmienić trasę naszego rajdu. Odbyło się to oczywiście za zgodą wszystkich uczestników. Nie poszliśmy docelowo nad Jezioro Rusałka ale wzdłuż Bogdanki, dookoła Parku Sołackiego i znów nad Bogdankę, aż do SP89 – bilans kilometrów i tak się zgadzał.

Stali bywalcy rajdów nie zawiedli i ku zadowoleniu organizatorów pojawili się też nowi uczestnicy – z roku na rok jest nas więcej. 🙂 Zziębnięci ale szczęśliwi dotarliśmy do SP89, gdzie czekała na nas ciepła herbata, kawa oraz pyszne ciasto upieczone przez Magdę Wieruszewską , Annę Putowską i Barbarę Gazdecką. Dziękujemy bardzo za wsparcie.

Wśród uczestników rozlosowano drobne upominki od wspaniałych sponsorów, a byli to: Rada Osiedla Winiary, która oprócz upominków ufundowała profesjonalne kije do Nordic Walking, WYTWÓRNIA LODÓW TRADYCYJNYCH z ul. Kościelnej 52 ufundowała trzy karty podarunkowe (karty wywołały wśród uczestników ogromny entuzjazm) oraz Pani Ola Kołaczyk, która przekazała namalowaną przez siebie piękną akwarelę. Jak co roku szczególne podziękowania należą się XXV LO im. Generałowej Jadwigi Zamoyskiej w Poznaniu za wypożyczenie kijów do Nordic Walking. Dzięki tak wzorowej współpracy nowi uczestnicy, którzy nie mają swoich kijów mogą poznać technikę marszu NW. Wszystkim DARCZYŃCOM bardzo dziękujemy a uczestników zapraszamy już wiosną na Wiosenny Rajd Nordic Walking.

Izabella Hołosyniuk

Za organizację wydarzenia ze strony Rady Osiedla odpowiedzialna była Izabella Hołosyniuk – Członkini Zarządu Osiedla.

Włącz powiadomienia o nowych komentarzach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments