IV Międzyszkolny Konkurs Taneczny o Puchar Przewodniczącego Rady Osiedla Winiary

W dniu 17 czerwca w SP nr 27 w Poznaniu odbył się IV Międzyszkolny Konkurs Taneczny o Puchar Przewodniczącego Rady Osiedla Winiary, pana Jana Chudobieckiego. W tym roku zawody cieszyły się dużym zainteresowaniem i uczestniczyło w nim ponad 120 dziewcząt z siedmiu poznańskich szkół.

W kategorii „Formacje klas I-III” zwyciężyła SP nr 27, drugie miejsce zajął zespół z SP nr 51, trzecie miejsce przypadło w udziale SP nr 89.

W kategorii „Formacje klas IV-VI” na pierwszym stopniu podium znalazła się grupa z SP nr 48, drugie miejsce zajęła SP nr 56 a trzecie SP nr 27.

W kategorii duetów podium wyglądało następująco: I miejsce SP nr 89, II miejsce a SP 51, III miejsce SP nr 36 i drugi duet SP nr 51.

Nagrody finansowała Rada Osiedla Winiary oraz pani Dyrektor Hanna Stankiewicz. Inicjatorem i organizatorem konkursy była pani Małgosia Brok we współpracy z pani Magdą Glinieczko-Osińską i panią Sylwią Kwaśnik.

Rada Osiedla Winiary na organizację IV Międzyszkolnego Konkursu Tanecznego o Puchar Przewodniczącego Rady Osiedla przeznaczyła 500 zł.

Autor: Krzysztof Kaźmierczak

Włącz powiadomienia o nowych komentarzach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments