Bezpłatne badanie przesiewowe w kierunku tętniaków aorty brzusznej

Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego UM w Poznaniu zaprasza Poznaniaków na bezpłatne badanie przesiewowe w kierunku tętniaków aorty brzusznej. 

Od listopada 2018 r. Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego UM w Poznaniu jest realizatorem bezpłatnych badań przesiewowych w kierunku tętniaków aorty brzusznej. Dzięki nawiązaniu współpracy z ośrodkiem koordynującym w Lublinie mamy szansę zaprosić na bezpłatne badania mieszkańców Poznania i Wielkopolski. 

Jest dla nas niezmiernie ważne, żeby dotrzeć z informacją o badaniach do jak największej liczby osób będących w grupie ryzyka, dlatego kierując się troską o zdrowie Mieszkańców Poznania i Wielkopolski liczymy na wsparcie wszystkich instytucji, za których pośrednictwem moglibyśmy przekazać szczegóły dotyczące działań profilaktycznych. Zdrowie jest dla nas bardzo ważne, a profilaktyczne badania pomagają to zdrowie zachować jak najdłużej. Liczymy na to, że wsparcie cenionych instytucji pomoże nam zachęcić do skorzystania z bezpłatnych badań.
Na bezpłatne badania przesiewowe zapraszamy osoby, które osiągnęły wiek 65 lat i powyżej oraz spełniają co najmniej trzy spośród poniższych czynników ryzyka:

• płeć męska
• choroba wieńcowa
• palenie tytoniu
• nadciśnienie tętnicze
• hiperlipidemia

Wystarczy zarejestrować się na badanie dzwoniąc pod numer infolinii podany na załączonej ulotce (numerem infolinii 514 198 499 czynny pon-pt. 7:30-12:00 oraz 16:00-17:00).


Na cele kampanii społecznej promującej badania przesiewowe powstał 30 sekundowy film, informujący o programie:

Włącz powiadomienia o nowych komentarzach
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments